|
Westland Infra op Energie 2009
De behoefte aan energie wordt groter en het aanbod van fossiele brandstoffen schaarser. Bedrijfseconomisch is het interessant om te besparen op de energiekosten. Maar ook klimaatverandering, strengere regelgeving en ontwikkeling van nieuwe technieken dragen bij aan de steeds grotere belangstelling voor besparende oplossingen.
Energie 2009 helpt grote en midzakelijke energieverbruikers bij het verlagen van hun energiekosten. Op de beurs is er dan ook veel ruimte voor duurzame energie technieken en innovatieve oplossingen.
Wilt u gratis een bezoek brengen aan Westland Infra op Energie 2009. Vraag dan nu een kaart aan via communicatie@westlandinfra.nl o.v.v. "Aanvraag kaart Energie 2009". Graag uw gegevens vermelden, zodat wij de kaart naar u toe kunnen sturen. Als u de toegangskaart ontvangen heeft, dient u zich nog wel te registreren op http://energie2009exp311.voorregistraties.nl om gratis toegang te krijgen.
Voor meer informatie over de beurs kijk op www.energievakbeurs.nl.
Energie 2009, van 6 t/m 8 oktober
Standnummer 137
Brabanthallen 's-Hertogenbosch
|